• 32 292 55 90-92
  • 32 364 43 00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności Sosnowieckich Wodociągów S.A.

Ogłoszenie

Zgodnie z art. 38 pkt. 3 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - Sosnowieckie Wodociągi S.A. zawiadamiają osoby uprawnione do korzystania ze świadczeń z ZFŚS, w szczególności emerytów i rencistów będących byłymi pracownikami, iż w dniu 17.05.2024r odbędzie się Piknik o charakterze sportowo rekreacyjnym. 


Wszystkie dzieci nasze są

Dziś mieliśmy niesamowitą przyjemność być częścią czegoś naprawdę wyjątkowego! Pracownicy sosnowieckich wodociągów dołączyli do akcji bicia rekordu na największą ilość osób śpiewających piosenkę "Wszystkie dzieci nasze są". 

Wesołych Świąt

Życzymy Państwu, aby Święta Wielkanocne

przyniosły radość oraz wzajmeną życzliwość.

Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy,

wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

Serdeczne życzenia pięknych, słonecznych i wiosennych Świąt

 

składają

Zarząd i Pracownicy
Sosnowieckich Wodociągów S.A.


Konkurs plastyczny

Czy wiesz, ile wody potrzeba do wyprodukowania …?

151 uczniów z 23 szkół zmierzyło się z wyzwaniem Sosnowieckich Wodociągów i wzięło udział w konkursie plastycznym „Czy wiesz, ile wody potrzeba do wyprodukowania …?”, czyli ile litrów wody trzeba zużyć by wyprodukować koszulkę, a ile potrzeba do wyprodukowania kilograma wołowiny czy warzyw?


Zabezpieczenie instalacji w okresie zimowym

W związku z okresem zimowym oraz prognozowanym spadkiem temperatur, zwracamy  się do wszystkich właścicieli i administratorów budynków i obiektów na terenie Sosnowca o wykonanie przeglądu wewnętrznej instalacji wodociągowej i zabezpieczenie jej przed zamarznięciem, w szczególności:


Konkurs plastyczny

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów sosnowieckich szkół podstawowych do udziału w naszym konkursie plastycznym pt. „Czy wiesz, ile wody potrzeba do wyprodukowania…?”

Celem konkursu jest stworzenie komiksu, który będzie wspierać działalność edukacyjno-informacyjną Sosnowieckich Wodociągów.

Laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a każda szkoła, której uczniowie zajęli I, II oraz III miejsce, otrzymają nagrodę w postaci fontanny wody pitnej.

Zgłoszenia można nadsyłać bądź dostarczać do siedziby spółki do 17 listopada 2023 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE! RYSUJ KOMIKS I POZNAJ WAŻNOŚĆ KAŻDEJ KROPLI! 😊

konkurs plakat

*Regulamin konkursu

* załącznik nr 1

* załącznik nr 2

* załącznik nr 3

 


Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – ogłoszenie

Zgodnie z art. 38 pkt. 3 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - Sosnowieckie Wodociągi S.A. zawiadamiają osoby uprawnione do korzystania ze świadczeń z ZFŚS, w szczególności emerytów i rencistów będących byłymi pracownikami, iż w dniu 16.06.2023r odbędzie się Piknik o charakterze sportowo rekreacyjnym. 


Nowa sieć

Dzień został ustanowiony w 1992 r. po konferencji w Rio de Janeiro, decyzją Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Ideą obchodów Światowego Dnia Wody jest uświadomienie społeczeństwom krajów członkowskich ONZ problemów związanych z brakiem dostępu do wody pitnej oraz wpływu wody na prawidłowy rozwój społeczny i gospodarczy.

Światowy Dzień Wody obchodzony jest co roku w dniu 22 marca. Regularne dostawy wody pitnej są jedną z najbardziej podstawowych potrzeb człowieka, a podczas kryzysów humanitarnych stają się warunkiem przeżycia. Woda ma także zasadnicze znaczenie dla zdrowia (bezpośrednio i pośrednio poprzez higienę) oraz bezpieczeństwa żywności.


Nowa sieć na ulicy Kukułek

Rejon ulicy Kukułek to w tej chwili najszybciej rozwijająca się cześć miasta. W ślad za nowym budownictwem mieszkaniowym, a także rozwojem firm Sosnowieckie Wodociągi dbają, by z odpowiednim wyprzedzeniem rozwijać sieć. Z tego powodu w rejonie ul. Kukułek (od budynku nr 42A do budynku 48, z uwzględnieniem m. in. budynku nr 50 B oraz w ulicy bocznej, od budynku nr 42J do włączenia do sieci w sąsiedztwie ogródków działkowych przy ul. Kombajnistów) trwa budowa sieci wodociągowej. Co ważne prace w żaden sposób nie będą ingerowały w zakończoną kilka miesięcy temu przebudowę ul. Kukułek.

Łączna długość przewidzianej do budowy sieci wraz z przyłączami to ok 1,3 km. Koszt prac prowadzonych na zlecenie Sosnowieckich Wodociągów przez Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów z Gliwic wyniesie blisko 1,3 mln zł. Koniec planowany jest na lipiec 2023 r.


Zgłoś awarię

994 - Całodobowe pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne

Dyspozytor:

tel/fax. 32 292 51 98
tel. 32 364 43 59

 

Zaloguj się do e-BOK

 

Dane adresowe

Sosnowieckie Wodociągi S.A.

ul. Ostrogórska 43, 41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 55 90-92, 32 364 43 00
fax: 32 292 46 38


sekretariat@sosnowieckiewodociagi.pl
https://www.sosnowieckiewodociagi.pl

 

Obsługa Klienta

Godziny pracy:
poniedziałek: 7:00 - 17:00,
wtorek-piątek: 7:00 - 15:00,

Numery telefonów:
odbiorcy indywidualni:
32 36 44 323, 32 36 44 324
odbiorcy uspołecznieni:
32 36 44 392, 32 36 44 314
umowy: 32 36 44 319

© 2024 Sosnowieckie Wodociągi S.A.